• +38 (044) 22 11 307, +38 (067) 571 01 21, +38 (050) 339 17 09

Записи наших вебінарів

"Бюджетний мікс: від бухобліку до зарплати" від 13 липня 2017 року

Вебінар

На вебінарі ми розглянемо запитання:

  1. Застосовуємо нові субрахунки: цікаві ситуації
  2. Iнвентарні номери: нюанси
  3. Ремонти: стисло про важливе
  4. Iндексація зарплати повернулася: згадуємо правила
  5. Коригування відпускних: головне

Подивитися запис

"Нова фінзвітність установи: вивчаємо зміни" від 31 березня 2017 року

Вебінар

Цей вебінар присвячено найважливішому на сьогодні для головного бухгалтера бюджетної установи питанню: складанню та поданню фінансової звітності вперше за новими формами. Кілька днів тому Мінфін оприлюднив нову редакцію Порядку № 44 — тепер він регламентує виключно бюджетну звітність, а бухоблік і фінзвітність у держсекторі остаточно переведено на рейки нацстандартів. Не стало сюрпризом і затвердження Порядку заповнення форм фінансової звітності та внесення останніх змін до НС 101 «Подання фінансової звітності».

Подивитися запис

"Новий звіт на порталі Є-дата: як працювати правильно" від 27 березня 2017 року

Вебінар

На вебінарі ми говоритимемо про:

  1. Нові можливості порталу Є-data, зокрема про новий звіт «Обсяг платежів за договорами у розрізі товарів, робіт та послуг», що додано в систему;
  2. Подальший розвиток порталу;
  3. Виконання вимог закону «Про публічні кошти» розпорядниками коштів;
  4. Відповідальність за не оприлюднення інформації на порталі.

Подивитися запис

"Бухоблік у бюджетних установах: вивчаємо реформу та новий План рахунків" від 10 лютого 2017 року

Вебінар

З 01.01.2017 р. стартував черговий етап модернізації системи бухобліку в державному секторі: запрацювали нові План рахунків, Порядок його застосування та Типова кореспонденція, а на додачу ще й 10 нацстандартів. Що це означає? А те, що ведення бухобліку, починаючи з цього року, вимагатиме від бухгалтерів бюджетних установ оновленого підходу до кодування субрахунків, переосмислення класифікації активів, капіталу, зобов’язань, а також доходів і витрат. Що змінилось, як і навіщо, а головне – які кроки бухгалтер має здійснити у зв’язку з цим, ми розповімо у вебінарі.

Подивитися запис

"Зміни-2017: нове в оплаті праці та бюджетному процесі" від 13 січня 2017 року

Вебінар

Традиційно новий рік розпочинається з законодавчих «сюрпризів». Багато їх як в працеоплатній сфері, так і в бюджетному процесі. Як не пропустити найголовніше? Розповімо на вебінарі.

Подивитися запис

"Публічні закупівлі та система «Prozorro»: нюанси роботи" від 15 вересня 2016 року

Вебінар

На вебінарі ми розглянемо практичні нюанси проведення публічних закупівель з урахуванням питань, які виникли у замовників під час їх проведення, а також приділимо увагу технічним нюансам роботи у системі «Prozorro».

Подивитися запис

"Є-Data для бухгалтера: вдосконалюємося крок за кроком" від 21 червня 2016 року

Вебінар

Дуже багато запитань у бухгалтерів викликає оприлюднення інформації щодо публічних коштів, наразі ця тема майже не висвітлена в професійних виданнях. Надто складно тим, для кого це — додаткова робота та часто — понаднормова, оскільки обсяги роботи збільшуються, а додаткової оплати чи то додаткових працівників для цього не передбачено. Отже, у бухгалтера є своя повсякденна робота, а паралельно він змушений вивчати технічну частину оприлюднення і власне займатися цим. Цей семінар-навчання саме для тих, хто працює «руками».

Подивитися запис

"Держзакупівлі: електронна революція" від 25 квітня 2016 року

Держзакупівлі: електронна революція

25 квітня ми проводили вебінар для бухгалтерів бюджетних установ «Держзакупівлі: електронна революція». На вебінарі ми присвятили увагу процедурі здійснення державних закупівель в електронній формі, новим повноваженням та відповідальності конкурсного комітету та уповноважених осіб, порядку заповнення форм документів для здійснення електронної закупівлі, а також суто технічним питанням роботи електронної системи закупівель.

Подивитися запис

"Як працювати на порталі Є-Дата" від 12 січня 2016 року

Як працювати на порталі Є-Дата

Редакція газети «Бухгалтерія: бюджет» спільно з розробниками офіційного порталу публічних фінансів України «Є-Дата» проводила безкоштовний вебінар на тему: «Як працювати на порталі Є-Дата».
На вебінарі ми говорили про один з інструментів реалізації ідеї відкритості використання публічних коштів — портал Є-Дата, його можливості, завдання та очікувані результати від впровадження. Наші лектори детально розказали про особливості роботи з порталом для розпорядників і одержувачів бюджетних коштів.

Подивитися запис

"Великий бюджетний вебінар «Зміни–2016»" від 14 січня 2016 року

великий бюджетний вебінар Зміни–2016

14 січня редакція газети «Бухгалтерія: бюджет» спільно з експертами редакції газети «Зарплата та кадрова справа» провела великий бюджетний вебінар «Зміни–2016». На вебінарі ми підняли найгарячіші питання січня, які здебільшого виникли у зв’язку з численними законодавчими змінами. Зокрема, ми говорили про зміни у Бюджетному кодексі та порядку здійснення держзакупівель, індексацію зарплати, стипендії та орендної плати, зупинились на нових моментах забезпечення харчування у ДНЗ, а також детально розглянули усі новації щодо ЄСВ та ПДФО.

Подивитися запис

"Індексація зарплати: розглядаємо нюанси" від 16 листопада 2015 року

Індексація зарплати: розглядаємо нюанси

16 листопада 2015 року ми проводили вебінар для бухгалтерів бюджетних установ «Індексація зарплати: розглядаємо нюанси». У ході вебінару ми розглянули питання нарахування індексації при підвищенні зарплати, збереження індексації при переведенні працівника, а також особливості індексації для студентів, сумісників і демобілізованих працівників.

Подивитися запис

"Бюджетний мікс" від 12 жовтня 2015 року

Безкоштовний вебінар

Влітку та на початку осені сталася велика кількість змін у бухгалтерському обліку бюджетних установ та процедурі закупівель за державні кошти. Традиційно проблемними для бухгалтерів залишаються питання індексації та нарахування лікарняних. Чотири наші лектори детально вивчили всі особливості та новації та розповіли про них на вебінарі «Бюджетний мікс», що відбувся 12.10.2015.

Подивитися запис