• +38 (044) 22 11 307, +38 (067) 571 01 21, +38 (050) 339 17 09

Зворотний зв'язок

Українська

Підвищення окладів за роботу в шкірвендиспансері: хто має право?

Чи мають право на підвищення посадового окладу «за шкідливість» такі працівники обласного шкірвендиспансеру: працівники бухгалтерії (у тому числі головний бухгалтер); завгосп; інспектор з кадрів; секретар; юрисконсульт; оператор комп’ютерного набору?

автор:Оксана Моторна

Плата за користування ЄДЕБО: обираємо КЕКВ, обліковуємо

Навчальному закладу необхідно внести плату за користування ЄДЕБО. Який застосувати КЕКВ? Як відображати таку плату в бухобліку?

автор:Любов Крута

Дидактичні матеріали за кошти субвенції НУШ: як обліковувати речі, придбані комплектом?

Згідно з реформою «Нова українська школа» придбано комплект дидактичних матеріалів. Як обліковувати цей комплект?

автор:Любов Крута

Який порядок встановлення тарифного розряду завідувачам відділень денного перебування й організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру, які не є лікарями?

автор:Світлана Коновал
(лист ДКСУ від 08.08.2018 р. № 15-14/175-13094 (витяг), лист МФУ від 10.08.2018 р. № 04320-15/23-2607/2482)

Наприкінці квітня завершилося щорічне оцінювання виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень, яке проводять органи Казначейства. За його результатами від Казначейства отримали витяг з протоколу оцінки діяльності головбуха нашої установи. Чи треба зберігати такий документ? Якщо так, то де та протягом якого терміну?

автор:Людмила Линник

Батьки не сплачують за харчування дитини в дитсадку: як діяти?

Як бути зі злісними боржниками, які не платять за харчування дитини в дитячому садку? Як стягнути борг? Чи правомірним буде відрахувати дитину з садочка через борги батьків з плати за харчування?

автор:Людмила Линник, Любов Крута

Відділ освіти передав школі для першокласників набори «LEGO Six Bricks» і «LEGO Play Box», надані благодійним фондом «THE LEGO FOUNDATION» на безоплатній основі. Як оприбутковувати їх? В якій звітності відображати?

автор:Любов Крута

Будуємо з розмахом, Або як провести закупівлю довгострокових будівельних робіт

Прийнято рішення збудувати на території нашого міста сучасний Центр надання адміністративних послуг. Загальна вартість будівництва — 10,5 млн грн. Розуміємо, що до кінця року не зможемо його завершити, та й коштів у цьому році не вистачить. Як проводити у такому випадку електронні закупівлі робіт: на всю суму чи тільки на цьогорічні асигнування?

автор:Оксана Верхогляд

Працівниця 11.06.2018 р. вийшла з відпустки для догляду за дитиною до 3 років. З 01.08.2018 р. їй надається щорічна відпустка на 14 к. дн. На розрахунковий період припадає відпустка для догляду за дитиною до 3 років. Як бути?

автор:Вита Макаренко

Сторінки